Логин: lvs
ФИО: Леви
Дата рождения: 1937-10-26
Репутация: 2
Меня читают: Смотреть список
Город: Хайфа
Публикаций: 10
Коментариев: 3
Группа: Литераторы
Почта:

Как нынешний режим нас убивает


Категория: Без рубрики


Как нынешний режим нас убивает

Матвеев Владимир Иванович

Продолжаются слежка и травля, откровенное прослушивание телефонов В.И. Матвеева, организованные преступниками из сионистких кругов и Моссад с ЦРУ, которые действуют через еврейских олигархов и лобби в СБУ и др.

Кто же стоит за ющенко и Тимошенко и позволяет такое творить в настоящее время?

Обращаюсь по этому поводу с запросом и просьбой к народному депутату Украины Григорию Омельяновичу ОМЕЛЬЧЕНКО.


Міністру внутрішніх справ України Юрію ЛУЦЕНКУ
Народному депутату України Ганні ГЕРМАН
Лідеру блоку Віталія Кличка Віталію КЛИЧКУ
Незалежного аналітика і журналіста
к.ф.н. Володимира МАТВЕЄВА
Проживає: Київ, вул. Миропільська 3, кв. 27 Тел.. /050/442-08-40
5 січня 2010 р.
СКАРГА
Шановна пані Ганно!
Вітаю Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Разом з тим, хочу надати Вам другу інформацію (перший лист я Вам передав разом із копією листа з Київської міської Прокуратури про факт переслідування мене співробітниками СБУ) про переслідування мене як журналіста та аналітика представниками СБУ та міліції при режимі В.А. Ющенко-Ю.В. Тимошенко.
Наприкінці листопада 2009 р. я звернувся особисто до міністра внутрішніх справ України Ю.В. Луценка (лист зареєстрований в МВС № 26589/М1)з проханням допомогти мені припинити переслідування мене київською мафію через спецслужби та МВС.
Було надано вказівку провести розслідування справи, яку в черговий раз навмисно спустили на дільничного інспектора Дніпровського РУГУ МВС у місті Києві.
На прохання капітана міліції Ю.Й. Романишина, я двічі зустрічався з ним і двічі давав показання письмово.
 
Разом з тим, 4 січня 2010 р. я одержав відписку з Дніпровського ГУ МВС у місті Києві за підписом О.О. Музики та Г.М. Клименко з грубими неточностями.
Зокрема, в постанові про відмову в порушенні кримінальної справи ВДРУГЕ міститься недостовірна інформація (копія листа додається):
1.Написана неправда про те, що, начебто я «від дачі письмового пояснення відмовився». Я двічі давав письмові пояснення 21 грудня та 22 грудня 2009 р. капітану міліції Романишину Ю.Й.
2. Недостовірна інформація про те, що начебто «при опитуванні мешканців будинку по вул. Миропільській, 3, які повідомили, що про факти погроз та переслідування гр. Матвеєва їм нічого не відомо». Наприклад громадянка Валентина Гаврилівна, яка мешкає в кв. 22 давала показання дільничному інспектору, влітку – письмово. Вірогідно,  інформацію вони збирали серед своєї кучмівської агентури, причетної до побиття. Прошу запросити письмові свідчення, надані А. Фрейдлісом Ю. Й. Романишину 27 серпня 2009 р.
3.Звідки О.О. Музиці відомо, після переломів ключиці мені в грудні 2005 року та травми голови, що «реальних загроз життю та здоров’ю гр. Матвеєву В.І. завдано не було»? (копії довідки про нанесені мені тяжкі травми було надано Романишину Ю.Й.).
Додаю довідку про нанесення мені тяжких травм у грудні 2005 року, після написання мною критичних статей, а також прошу опитати свідка тих подій професора КНУ ім. Т. Шевченка Г.Г. Крючкова, тел.. 234-91-22, з яким ми повідомляли разом СБУ (разом заходили до СБУ) про встановлення напередодні побиття мене зовнішнього спостереження біля будинку, де мене підстерігали злодії й тяжко травмували злодії, за написання статей.
Враховуючи той факт, що прокуратура визнала факт «невиправданої тяганини» у розслідуванні кримінальної справи № 04-12219 від 15.12.2005 року, у зв’язку з чим, відносно слідчого порушено дисциплінарне провадження, а також підтверджено факт переслідування мене СБУ, прошу Вашої підтримки.
 
Прошу Вашої допомоги та захисту, оскільки знов продовжується переслідування з контролем моїх телефонів та системним стеженням, інтернет атак на мій Інтернет, а відповіді міліції вважаю сфальсифікованими, як у справі Г. Гонгадзе.
З повагою, Володимир Матвеєв

Додаток: один аркуш копії листа- відписки з Дніпровського РУГУ МВС у м. Києві, копії довідок про травмування мене 12 грудня 2005 року, після чого мені зробили дві операції, а стан поганий й сьогодні.

Автор: lvs © | Дата публикации: 2010-01-16 | Просмотров: 1558 | Комментарии (0)
Эту страницу читали:
Гостей [51]  

Откуда приходят читатели?
Общее впечатление:
  • 0
 
Идея, сюжет, глубина:
  • 0
 
Реализация замысла:
  • 0
 
Язык и грамотность:
  • 0
 
Всего оценило: 0 пользователей
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии. Вам необходимо зарегистрироваться.

 

alt topavtor.info@yandex.ru